Augustamine Tallinnas

Kõrva augustamine

Huulede augustamine

Näo ja keha augustus

Keele augustamine

Nina augustamine

Kulmude augustamine

Augustamine Tallinnas

Kõrva augustamine

Siin on kümmekond erinevat tüüpi kõrva augustamist, nii et kui sa pole veel leidnud sellist kohta, mis vastab sellele, mida soovid, küsi julgesti augustajalt.

Huulede augustamine

Paljud inimesed nautivad huulepiercingut kui ainulaadset viisi eneseväljenduseks. Vali endale sobiv asukoht ja naudi unikaalset stiili, mida huulepiercing võib pakkuda.

Näo ja keha augustus

Nii näo- kui ka keha augustus on populaarsed eneseväljenduse vahendid. Vali hoolikalt asukoht ja naudi ainulaadset võimalust rõhutada oma isikupära.

Keele augustamine

Keele piercing on stiilne viis lisada isikupära ja eneseväljendust. Vali julgelt oma stiil ja naudi keelepiercingu ainulaadsust.

Nina augustamine

Avasta uus stiil: nina augustamine meie professionaalsete kunstnike käe all, pakkudes kvaliteetset teenust ja unikaalseid ehteid!

Kulmude augustamine

Uuenda oma välimust stiilselt – meie professionaalne kulmude augustamine lisab sinu ilule uut sära ja enesekindlust!

Piercing Tallinnas:
Sinu ainulaadne stiil, meie professionaalne käsi!

Maori Tattoo Studio püüab säilitada puhta, professionaalse ja turvalise õhkkonna augustamiseks. Kohtleme iga klienti sõbralikkuse ja austusega. Tagame, et te mõistaksite kõiki riske, saaksite enne augustamist esitada kõik küsimused, ning anname teile järelhoolduse enne lahkumist. Oleme kättesaadavad igasuguste järelküsimuste korral, et aidata teid tervenemisteel, tagades teile parima võimaliku tulemuse.

Teie instinktid on väärtuslikud, ja te peaksite neid kuulama, valides endale augustajat. Usaldage oma sisetunnet ja ärge jääge kunagi olukorda, mis tundub vale.

Veenduge alati:

 • Kõik ehted/tööriistad on steriliseeritud pakendites või autoklaavi kassetis.

 • Kõik ehted on sisekeermega/keermestamata ja hästi poleeritud (VÄLISEID keermeid ei ole).

 • Valik on lai, tagamaks õige sobivuse.

 • Augustaja annab üksikasjalikud kirjalikud hooldusjuhised, mis vastavad kehtivatele tööstusharu standarditele. Portfoolio/sotsiaalmeedia pildid näevad head välja; paranenud pildid on boonus.

 • Teid koheldakse sõbralikkuse ja austusega personali poolt.

Tänu meie pühendumisele nende standardite täitmisele ja rohkemgi veel, loodame, et valite Maori Tattoo Studio. Ärge kartke võtta meiega ühendust, kui teil on muid konkreetseid küsimusi.

AUGUSTAMISE JÄRELHOOLDUS

 • • PESKE käsi põhjalikult enne augustamise puhastamist või selle puudutamist mistahes põhjusel.

  • Vajadusel kasutage soolalahust loputamiseks paranemise ajal. Mõnel juhul võib olla lihtsam kasutada puhta marliga immutatud soolalahust. Järgnev loputus eemaldab jääkained.

  • Kui augustaja soovitab kasutada seepi, vahutage õrnalt ümber augustuse ja loputage vajadusel. Vältige tugevate seepide, värvide, lõhna- või triklosaani sisaldavate seepide kasutamist.

  • LOPUTAGE põhjalikult, et eemaldada kogu seep augustusest. Ei ole vajalik ehet augustuse kaudu pöörata.

  • KUIVATAGE, patsutades õrnalt puhta, ühekordse pabertootega, sest kangarätikud võivad baktereid koguda ja ehetega kinni jääda, põhjustades vigastusi.

 • • Alguses võib esineda: veidi veritsust, kohalikku turset, hellust või sinikaid.

  • Paranemise ajal võivad esineda: mõningane värvimuutus, sügelus, valkjas-kollase vedeliku eritumine (mitte mäda), mis võib ehtele tekkida kooriku. Kude võib tervenedes ehte ümber tiheneda.

  • Täieliku paranemise järel võib ehe augustuses tunda end liikumatuna, ärge sundige seda. Kui te ei hoia augustust igapäevase hügieeni osana puhtana, võivad koguneda normaalsed, kuid ebameeldivad kehavedelikud.

  • Mõnikord võib tunduda, et augustus on paranenud enne, kui tervenemisprotsess on lõpule jõudnud. See tuleneb sellest, et kude terveneb väljastpoolt sissepoole, ja kuigi see tundub korras, on siseosa endiselt habras. Olge kannatlik ja hoidke kogu paranemisperioodi vältel puhtana.

  • Isegi täielikult paranenud augustused võivad minutitega kokku tõmbuda või sulguda pärast aastatepikkust olemasolu! See sõltub inimese kehast; kui teile meeldib teie augustus, hoidke ehet selles — ärge jätke seda tühjaks.

 • • Vältige puhastamist alkoholi, vesinikperoksiidi, antibakteriaalsete seepide, joodi või muude agressiivsete toodetega, kuna need võivad kahjustada rakke. Samuti vältige salve, kuna need takistavad vajalikku õhuringlust.

  • Vältige Bactine®, augustatud kõrvade hooldusvahendite ja teiste toodete kasutamist, mis sisaldavad bensalkooniumkloriidi (BZK). Need võivad ärritada ega ole mõeldud pikaajaliseks haavahoolduseks.

  • Vältige ülepuhastamist. See võib viivitada paranemisega ja ärritada augustust.

  • Vältige liigset traumast, nagu riiete hõõrumine, piirkonna liigne liikumine, ehte mängimine ja intensiivne puhastamine. Need tegevused võivad põhjustada inetu ja ebamugava armkoega, rändamist, pikenenud paranemist ja muid tüsistusi.

  • Vältige kogu paranemisperioodi jooksul suulist kontakti, karedat mängu ja kokkupuudet teiste kehavedelikega augustuse lähedal.

  • Vältige stressi ja narkootikumide kasutamist vaba aja veetmise eesmärgil, sealhulgas liigset kofeiini, nikotiini ja alkoholi.

  • Vältige augustuse kastmist ebahügieenilistesse veekogudesse, nagu järved, basseinid, kuumaveevannid jne. Või kaitsege augustust veekindla haavakaitse sidemega. Need on saadaval enamikus apteekides ja sobivad kõige paremini nibu-, nabapiirkonna ja pinnapealsete augustuste jaoks.

  • Vältige kõiki ilu- ja isikliku hoolduse tooteid augustuse ümber või selle peal, sealhulgas kosmeetikat, losjoone, spreisid jne.

  • Ärge riputage ehteid ega muid esemeid augustusest kuni täieliku paranemiseni.

  • Otse heelitava kõhreaugu peale magamine võib põhjustada ärritust, isegi augustuse nurga muutumist. Selle vältimiseks võib olla abiks reisipadi, mille panete oma padja peale ja asetate siis oma kõrva selle avasse.

 • • Jäta algne ehe paigale kogu paranemisperioodi vältel, välja arvatud juhul, kui ilmneb probleeme suuruse, stiili või algmaterjaliga. Kui paranemise ajal on vajalik mingeid muudatusi ehtes, pöördu kvalifitseeritud augustaja poole. Vaata APP liikme leidmiseks meie liikmeotsijat või taotle meie brošüüri “Vali oma augustaja”.

  • Kui metallist ehe tuleb ajutiselt eemaldada (nt meditsiiniprotseduuri jaoks), võta ühendust oma augustajaga mittemetallilise ehte alternatiivi saamiseks.

  • Jäta ehe alati sisse. Isegi täielikult paranenud augustused, mida oled kandnud aastaid, võivad minutitega kokku tõmbuda või sulguda! Kui ehe eemaldatakse, võib selle uuesti sissepanek olla keeruline või võimatu. Lisateabe saamiseks vaata APP brošüüri “Valmistumine meditsiinilisteks ja hambaarsti protseduurideks”.

  • Puhta käega või paberitoodetega kontrolli regulaarselt oma ehte keere ja keerevaba otsa tihedust.

  • Kui otsustad, et sa enam ei soovi augustust, eemalda lihtsalt ehe (või lase professionaalsel augustajal see eemaldada) ja jätka augustuse puhastamist kuni auk sulgub. Enamikul juhtudel peaks jääma vaid väike märk.

  • Kui kahtlustad nakatumist, võib kvaliteetset ehet või inertsset alternatiivi jätta paigale, et võimaldada nakatumise äravoolu, kui selleks annab heakskiidu sinu arst. Harva võib ehte eemaldamisel pinnarakud sulguda, mis võib nakatumise pitserdada augustuse kanalisse ja põhjustada mädapaise. Kuni nakatumine pole lahendatud, arutage oma arstiga, kas jätta kvaliteetne ehe või sobiv asendus paigale.

Kontakt info

Meie salong asub SadaMarketi kaubanduskeskuse esimisel korrusel, kesklinnas, 100 m kaugusel Tallinna Sadama A- ja B-reisiterminalist.

Mugav parkimisvõimalus SadaMarketi maa-aluses valvega parklas.
Esimesed 30 minutit parkimist tasuta, iga järgmine tund maksab 1 €.

Oleme alati valmis aitama Teil valida kompositsiooni, kuid kui olete oma valiku juba teinud ja teate täpselt, mida tahate, siis võite julgelt saata oma ideed ja soovid kontaktvormi kaudu.

1. Palun püüdke võimalikult üksikasjalikult kirjeldada kõiki soovitud tätoveeringu detaile või kompositsioone.
2. Vormi täites ärge kindlasti unustage lisada fotot või joonistust kavandatavast tätoveeringust, ning märkida ka selle täpsed mõõdud ja asukoht.

Tätoveeringu hind on individuaalne ja sõltub sajast faktorist. Täpsema hinna prognoosi saamiseks võtke julgelt meiega ühendust, kontaktivormi kaudu.

Mis tahes Teid huvitavaid küsimusi saate Te esitada siin või siis meie ametlikul kodulehel Facebookis: https://www.facebook.com/www.tattoo.ee

AADRESS

Tallinn, Kai 5 / Sadama 6,
SadaMarket 1 korrus

PARKING

Saada päring

  Walk-In Tattoo Tallinn

  Kuidas on lood juhusliku külastusega?!

  Alati proovige oma külastust meile planeerida ette, kuid me tervitame ka külalisi, kes lihtsalt sisse astuvad! See on eriti populaarne väikeste tätoveeringute ja augustamiste jaoks. Veel enne teie külastust, lihtsalt igaks juhuks, saatke SMS-sõnum oma plaanidest telefoninumbrile +37258452978. Ja me teavitame teid võimalusest. See on kiire, lihtne ja mugav! Kohtumiseni meie Tattoo Stuudios MAORI's Tallinnas!
  Icon
  Walk-In
  Close