Piercing pole lihtsalt moesuund või kaasaegsete noorteliikumiste tunnus, see on käitumisvabadus, sisemine vabanemine, viis ennast väljendada, anda välimusele originaalne ilme, eraldi esteetika valdkond.

Kõrva augustamine

Siin on kümmekond erinevat tüüpi kõrva augustamist, nii et kui sa pole veel leidnud sellist kohta, mis vastab sellele, mida soovid, küsi julgesti augustajalt.

Huulede augustamine

Paljud inimesed nautivad huulepiercingut kui ainulaadset viisi eneseväljenduseks. Vali endale sobiv asukoht ja naudi unikaalset stiili, mida huulepiercing võib pakkuda.

Näo ja keha augustus

Nii näo- kui ka keha augustus on populaarsed eneseväljenduse vahendid. Vali hoolikalt asukoht ja naudi ainulaadset võimalust rõhutada oma isikupära.

Keele piercing on stiilne viis lisada isikupära ja eneseväljendust. Vali julgelt oma stiil ja naudi keelepiercingu ainulaadsust.

MIKS VALIDA MEID

1
Kogemus

Üle 15 aasta kogemust augustamise ja tätoveerimise valdkonnas.

2
Professionaalsus

Professionaalsed augustamise valdkonna eksperdid suure kogemusega.

3
Kvaliteet

Töötame kvaliteetse varustusega ja kasutame ainult kontrollitud materjale.

Range ehtete ja tööriistade steriliseerimise reeglite järgimine.

Augustamine hinnad

Hinnakiri
Ear$20
Lips$30
Genital$150+
Body$100+

Meie salong asub SadaMarketi kaubanduskeskuse esimisel korrusel, kesklinnas, 100 m kaugusel Tallinna Sadama A- ja B-reisiterminalist.

Mugav parkimisvõimalus SadaMarketi maa-aluses valvega parklas.
Esimesed 30 minutit parkimist tasuta, iga järgmine tund maksab 1 €.

Oleme alati valmis aitama Teil valida kompositsiooni, kuid kui olete oma valiku juba teinud ja teate täpselt, mida tahate, siis võite julgelt saata oma ideed ja soovid kontaktvormi kaudu.

1. Palun püüdke võimalikult üksikasjalikult kirjeldada kõiki soovitud tätoveeringu detaile või kompositsioone.
2. Vormi täites ärge kindlasti unustage lisada fotot või joonistust kavandatavast tätoveeringust, ning märkida ka selle täpsed mõõdud ja asukoht.

Tätoveeringu hind on individuaalne ja sõltub sajast faktorist. Täpsema hinna prognoosi saamiseks võtke julgelt meiega ühendust, kontaktivormi kaudu.

Mis tahes Teid huvitavaid küsimusi saate Te esitada siin või siis meie ametlikul kodulehel Facebookis: http://www.facebook.com/www.tattoo.ee

AADRESS

Tallinn, Kai 5 / Sadama 6,
SadaMarket 1 korrus

TELEFON

EMAIL

KUIDAS PARKIDA