Tattoo Tallinnas: Maori Tattoo - kvaliteetseid tätoveeringud

Mida me pakkume??

Kunstilised tätoveeringud:

– Tätoveeringud soovitud suuruses, värvis ning varjundis.
– Kunstipärane tätoveering mistahes raskusastmega.
– Individuaalse eskiisi järgi joonistatud tätoveering vastavalt tellimusele, tätoveering kliendi kirjelduse ja soovi järgi.
– Tätoveering kliendi joonistuse järgi, mis on eelnevalt meistrile ette näidatud.
– Restaureerimine ja vana tätoveeringu täielik katmine.
– Armi katmine tätoveeringuga. Kui soovite maskeerida või parandada armi või katta vana tätoveeringut – meie teeme selle töö kunstipäraselt.

 

Miks inimesed valivad meie stuudio?

– Meie salong tegeleb kvaliteetsete tätoveeringute tegemisega, mille disain arutatakse kliendiga põhjalikult läbi. Seejuures meister mitte ainult ei anna soovitusi, vaid ka korrigeerib selle, mis Teile enam ei meeldi.
– Meie tätoveerimissalongis Tallinnas on võimalik alati saada professionaalset konsultatsiooni, lasta teha kunstiliselt väga kõrge tasemega, ükskõik kui keerulise tätoveeringu, samuti parandada või katta vanu tätoveeringuid.
– Suur valik tätoveerimisalaseid ajakirju ja katalooge, suur valik pilte ja joonistusi igale maitsele. Meie salongis on võimalik lasta teha individuaalne eskiis, samuti tätoveering kliendi enda joonistuse põhjal.
– Kõik meie teenused ja tooted on sertifitseeritud ja vastavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Kõik protseduurid viiakse läbi täielikus steriilsuses, ühekordsete nõelte ja teiste ühekordseks kasutamiseks mõeldud töövahenditega.


NB! UNUSTAGE EBAKVALITEETSED, KAHTLASTE VAHENDITEGA JA KAHTLASTES TINGIMUSTES TEHTAVAD TÄTOVEERINGUD. ÄRGE RIKKUGE OMA NAHKA!

Austage ennast sellega , et usaldate professionaale ja kvaliteeti-Meie jaoks ei ole see tühi fraas, vaid tule ise veendu selles. Tätoveering Tallinnasse on igaveseks, usaldage professionaale! Meie salong asub SadaMarket kaubanduskeskuses, teisel korrusel, kesklinnas, 100 m kaugusel Tallinna Sadama A ja B terminaalist.