Maori

Tattoo Studio

Welcome to Maori Tattoo website!

Meie maine põhineb kutsuval ja kaasaval keskkonnal, tagades, et erinevatest taustadest pärit kliendid tunnevad end mugavalt. Meeskond koosneb oskuslikest kunstnikest, kellel on erinevad stiilid ja erialad.

Jätkuvalt täiendust otsides hindame teie panust stuudio arengusse. Seda hõlmab uute kunstnike tutvustamine, konverentsidel osalemine, tööstusele spetsiifiliste kursuste läbimine, kunstinäituste korraldamine ja kogukonnaürituste korraldamine.

Toetades meie kirge valdkonna vastu, oleme pühendunud muutma Maori Tattoo Studio teie eelistatud sihtkohaks esmaklassiliste, turvaliste ja sõbralike walk-in teenuste saamiseks.

Kontakt info

Meie salong asub SadaMarketi kaubanduskeskuse esimisel korrusel, kesklinnas, 100 m kaugusel Tallinna Sadama A- ja B-reisiterminalist.

Mugav parkimisvõimalus SadaMarketi maa-aluses valvega parklas.
Esimesed 30 minutit parkimist tasuta, iga järgmine tund maksab 1 €.

Oleme alati valmis aitama Teil valida kompositsiooni, kuid kui olete oma valiku juba teinud ja teate täpselt, mida tahate, siis võite julgelt saata oma ideed ja soovid kontaktvormi kaudu.

1. Palun püüdke võimalikult üksikasjalikult kirjeldada kõiki soovitud tätoveeringu detaile või kompositsioone.
2. Vormi täites ärge kindlasti unustage lisada fotot või joonistust kavandatavast tätoveeringust, ning märkida ka selle täpsed mõõdud ja asukoht.

Tätoveeringu hind on individuaalne ja sõltub sajast faktorist. Täpsema hinna prognoosi saamiseks võtke julgelt meiega ühendust, kontaktivormi kaudu.

Mis tahes Teid huvitavaid küsimusi saate Te esitada siin või siis meie ametlikul kodulehel Facebookis:
https://www.facebook.com/www.tattoo.ee

AADRESS

Tallinn,
Kai 5 / Sadama 6,
SadaMarket 1 korrus

Saada päring

  Walk-In Tattoo Tallinn

  Kuidas on lood juhusliku külastusega?!

  Alati proovige oma külastust meile planeerida ette, kuid me tervitame ka külalisi, kes lihtsalt sisse astuvad! See on eriti populaarne väikeste tätoveeringute ja augustamiste jaoks. Veel enne teie külastust, lihtsalt igaks juhuks, saatke SMS-sõnum oma plaanidest telefoninumbrile +37258452978. Ja me teavitame teid võimalusest. See on kiire, lihtne ja mugav! Kohtumiseni meie Tattoo Stuudios MAORI's Tallinnas!
  Icon
  Walk-In
  Close