Maori Tattoo Salongi teenused

Mida me pakume?

A Day in the Life of a Tattoo Artist

The Reality of Tattooing: Beyond the Myths and Into the Daily Grind Tattooing is an industry steeped in intrigue and surrounded by many myths. It's not uncommon for people to fantasize about becoming a tattoo artist, often influenced by the misconception that it's an easy, rock-and-roll lifestyle filled with heavy metal, skateboarding, and fame. Thanks [...]

Modern Trends in Tattoos

Modern Trends in Tattoos: Art, Technology, and Personal Expression Modern Trends in Tattoos: Art, Technology, and Personal Expression In recent years, tattoos have undergone a significant transformation. Once considered taboo or reserved for specific subcultures, tattoos have now entered the mainstream, becoming a popular form of personal expression and artistic creativity. With advancements in technology [...]

Common Mistakes to Avoid When Getting a Tattoo

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Austage ennast sellega, et usaldate end professionaalidele! Kvaliteet – meie jaoks ei ole see lihtsalt sõna, vaid tunnussõna!

Meie salong asub SadaMarketi kaubanduskeskuse esimisel korrusel, kesklinnas, 100 m kaugusel Tallinna Sadama A- ja B-reisiterminalist.

Mugav parkimisvõimalus SadaMarketi maa-aluses valvega parklas.
Esimesed 30 minutit parkimist tasuta, iga järgmine tund maksab 1 €.

Oleme alati valmis aitama Teil valida kompositsiooni, kuid kui olete oma valiku juba teinud ja teate täpselt, mida tahate, siis võite julgelt saata oma ideed ja soovid kontaktvormi kaudu.

1. Palun püüdke võimalikult üksikasjalikult kirjeldada kõiki soovitud tätoveeringu detaile või kompositsioone.
2. Vormi täites ärge kindlasti unustage lisada fotot või joonistust kavandatavast tätoveeringust, ning märkida ka selle täpsed mõõdud ja asukoht.

Tätoveeringu hind on individuaalne ja sõltub sajast faktorist. Täpsema hinna prognoosi saamiseks võtke julgelt meiega ühendust, kontaktivormi kaudu.

Mis tahes Teid huvitavaid küsimusi saate Te esitada siin või siis meie ametlikul kodulehel Facebookis: https://www.facebook.com/www.tattoo.ee

AADRESS

Tallinn, Kai 5 / Sadama 6,
SadaMarket 1 korrus

PARKING

Saada päring

  Walk-In Tattoo Tallinn

  Kuidas on lood juhusliku külastusega?!

  Alati proovige oma külastust meile planeerida ette, kuid me tervitame ka külalisi, kes lihtsalt sisse astuvad! See on eriti populaarne väikeste tätoveeringute ja augustamiste jaoks. Veel enne teie külastust, lihtsalt igaks juhuks, saatke SMS-sõnum oma plaanidest telefoninumbrile +37258452978. Ja me teavitame teid võimalusest. See on kiire, lihtne ja mugav! Kohtumiseni meie Tattoo Stuudios MAORI's Tallinnas!
  Icon
  Walk-In
  Close